int(1)

Novinky

Česská pošta, Zásilkovna, PPL a další.

24.4.2021

posíláme poštou

Odkazy

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.eshop banan.cz

Rádi by jste si pořídili eshop banan.cz pro Vaši firmu? Nevíte si rady a rádi by jste měli kvalit technickou podporu, která by Vám poradila jak pohnout s eshopem banan.cz? Tak společnost banan.cz je tady právě pro Vás. Pro své klienty nabízí možnost zakoupení eshopu banan.cz. Cena eshopu banan.cz je 4500 Kč bez DPH na celý rok. Jedinou podmínkou pro zakoupení eshopu banan.cz je mít u firmy banan.cz zakoupený webhosting. V nabídce mají tři základní tarify. Tarif standard, kde se cena pohybuje 1056 Kč bez DPH/rok. Tarif SEO má cenu 3300 Kč bez DPH/rok a pro tarif VIP se cena vyskytuje na 2100 Kč bez DPH/rok. Na stránkách banan.cz je k eshopu banan.cz celý návod, jak postupovat. V případě, že Vám tato nápověda moc nepomůže, tak můžete kontaktovat technickou podporu třemi způsoby:

a) telefonicky na čísle: 420 553 810 250 
b) emaile na podpora@banan.cz  
c) nebo pomocí online chatu na stránkách banan.cz

Taktéž existuje možnost, kdy si před odkoupením eshopu banan.cz, můžete odzkoušet zdarma funkčnost eshopu banan.cz. Zde pak můžete zjistit co daný eshopu umí a co naopak nikoliv.

Veškeré informaco nabídkách a také návody k eshopu naleznete na banan.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se